Biolift Regen

To technologia, która działa w sposób zgodny z fizjologią człowieka-biostymuluję odnowę tkanek na poziomie komórkowym. Podczas pracy wnikamy w głęboką warstwę ciała nagrzewając go. Dzięki temu docieramy w warstwę tłuszczu, warstwę powięzi oraz tłuszcz trzewny generując ciepło w bezbolesny sposób. Powala to na szybkie działanie ujędrniające, kształtujące oraz redukujące tkankę tłuszczową. Efekty po serii zabiegów na ciało to eliminacja miejscowych złogów tłuszczowych, redukcja cellulitu, zmniejszenie widoczności rozstępów, modelowanie sylwetki oraz ujędrnienie skóry.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna polega na podaniu substancji powodującej rozpuszczanie komórek tłuszczowych. Do zabiegu lipolizy wykorzystuje się preparat zawierający wyciąg z soi- fosfatydylocholinę, posiadającą właściwości lipolityczne, czyli usuwające tkankę tłuszczową. W miejscu iniekcji powstaje zamierzony lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej, a uwolnione z nich tłuszcze trafiają do krwi, a następnie do wątroby, gdzie są rozkładane, a następnie wydalane z organizmu. W zależności od ilości tkanki tłuszczowej zaleca się wykonanie 4- 8 zabiegów. Jako uzupełnienie terapii polecamy zastosowanie masażu limfatycznego, który przyspieszy usuwanie tłuszczu z komórek i ułatwi jego transport przez naczynia chłonne.

Kriolipoliza

To zabieg pozwalający na redukcję niechcianej tkanki tłuszczowej. Można go wykonać na okolicę brzucha, ramion, ud czy boczków. Podczas zabiegu tkanka tłuszczowa schładzana jest do ujemnej temperatury. Takie działanie powoduje jej uszkodzenie oraz usunięcie, uszkodzona tkanka jest usuwana z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Podczas jednego zabiegu jesteśmy w stanie usunąć około 30% tkanki tłuszczowej z obszaru poddanego zabiegowi; zaleca    się wykonanie 3-4 zabiegów w odstępach co 6 tyg.

Fala uderzeniowa

Fale uderzeniowe działają mechanicznie, zwiększając przepływ krwi i stymulując syntezę nowych włókien kolagenowych. To sprzyja redukcji cellulitu, a wysokoenergetyczne fale akustyczne przyczyniają się do powstawania efektu kawitacji (kompresji pęcherzyków próżniowych wewnątrz komórek tłuszczowych) i niszczenia dodatkowych centymetrów. Zabieg również zwiększa metabolizm, poprawia krążenie krwi i przyspiesza procesy regeneracji. Ponadto jest w stanie złagodzić ostre i przewlekłe bóle układu mięśniowo-szkieletowego oraz ujędrnić tkankę mięśniową.

Vacuum + Rf

Zabieg intensywnie zagęszczający skórę, pomaga zarówno w walce z wiotką skórą  jak i z cellulitem. Efekt uzyskiwany dzięki połączeniu dwóch technologii- fal radiowych i systemu vacuum; fale radiowe w czasie zabiegu podgrzewają skórę i skracają włókna kolagenowe, co powoduje napięcie i ujędrnienie skóry. Masaż vacuum ma działanie    drenujące, napinające, wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn, stymuluje przepływ limfy i krwi, ułatwia usunięcie rozgrzanej tkanki tłuszczowej z organizmu. Zabieg ten w wyraźny sposób wpływa na ujędrnienie skóry, zmniejszenie cellulitu oraz wymodelowanie sylwetki. Połączenie zabiegów Vacuum + RF- daje spektakularne efekty.

Liposukcja ultradźwiękowa

Zabieg jest polecany dla osób mających problemy z nadmiernym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej np. w okolicach bioder, ud, brzucha, pośladków, ramion. Podczas zabiegu na komórki tłuszczowe działa ultradźwiękowa kawitacja, której celem jest rozbicie komórek tłuszczowych i przekształcenie ich w emulsję- postać płynną. Uwolniony z tkanki tłuszcz zostaje zmetabolizowany- trafia do wątroby, gdzie komórki tłuszczowe ulegają identycznej przemianie jak tłuszcz pochodzący z pokarmów. Na pełny efekt zabiegu trzeba czekać około miesiąca, po tym czasie wszystkie zniszczone ultradźwiękami komórki tłuszczowe zostaną wyeliminowane z organizmu.

Zabieg antycellulitowy Spa Abyss

Termoaktywny program antycellulitowy Spa-Abyss jest nowoczesnym zabiegiem wyszczuplającym, który skutecznie ujędrnia skórę, modeluje sylwetkę i działa wyszczuplająco. Wystarczy kilka zabiegów, by zauważyć zmniejszenie obwodu ud, pośladków i brzucha. Przy zabiegu Spa-Abyss aktywowany jest proces lipolizy, który  powoduje usunięcie miejscowo zgromadzonej tkanki tłuszczowej w sposób zupełnie naturalny dla organizmu.

Endermomasaż

Połączenie działania endermomasażu przy pomocy uciskowych rolek, fali radiowej oraz światła podczerwonego powoduje znaczną redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawę krążenia. W wyniku tych procesów ciało jest wymodelowane, jędrniejsze i smuklejsze. Masaż podciśnieniowy stymuluje krążenie oraz wykonuje intensywny drenaż limfatyczny co skutkuje redukcją tkanki tłuszczowej w obszarze zabiegowym. Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, przyjemne, wspomagają naturalne procesy zachodzące w organizmie. Efekty są porównywane do efektów chirurgicznej liposukcji, dlatego endermomasaż uważa się za zabieg numer jeden na świecie w zwalczaniu cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zaleca się wykonanie serii zabiegów.

THERMOGENIQUE- termogeniczny zabieg wyszczuplający sylwetkę

Intensywnie wyszczuplający zabieg termogeniczny, podczas którego  wykonujemy peeling, nakładamy ampułkę wyszczuplającą, żel intensywnie rozgrzewający oraz wykonujemy intensywny masaż ciała-spektakularny efekt wyszczuplenia widoczny jest bezpośrednio po zabiegu- utrata centymetrów w obwodach, wyszczuplenie sylwetki, zmniejszenie obrzęków, oczyszczenie organizmu z toksyn, uczucie lekkich nóg, redukcja cellulitu, wygładzona jędrna skóra.

 

 

 

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.
RALPH WALDO EMERSON