ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE CIAŁO

Wspomagają usuwanie komórek tłuszczowych i cellulitu, pomagają poprawić metabolizm, działają ujędrniająco i wysmuklająco, a stosowane regularnie wspomagają zmniejszanie obwodu ciała.

Liposukcja ultradźwiękowa

Zabieg jest polecany dla osób mających problemy z nadmiernym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej np. w okolicach bioder, ud, brzucha, pośladków, ramion. Podczas zabiegu na komórki tłuszczowe działa ultradźwiękowa kawitacja, której celem jest rozbicie komórek tłuszczowych i przekształcenie ich w emulsję- postać płynną. Uwolniony z tkanki tłuszcz zostaje zmetabolizowany- trafia do wątroby, gdzie komórki tłuszczowe ulegają identycznej przemianie jak tłuszcz pochodzący z pokarmów. Na pełny efekt zabiegu trzeba czekać około miesiąca, po tym czasie wszystkie zniszczone ultradźwiękami komórki tłuszczowe zostaną wyeliminowane z organizmu. Zabieg jest bezbolesny i bezinwazyjny. Po 1 zabiegu tracimy od 0,5- 1cm w obwodzie.

Fale radiowe

Zabieg przywracający jędrność skórze. Z wiekiem włókien kolagenowych w skórze właściwej jest coraz mniej, ulegają one rozciągnięciu, a ich struktura staje się nieuporządkowana, fale radiowe powodują ponowne napięcie włókien kolagenowych oraz stymulują fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu i elastyny. Wytworzenie ciepła w tkankach powoduje dodatkowo rozszerzenie naczyń krwionośnych, przez co poprawia się odżywienie i utlenienie skóry, a także jej metabolizm, także spalanie tkanki tłuszczowej. W efekcie skóra odzyskuje swoją jędrność, sprężystość i młody wygląd.

Dermomasaż/ cellulogia

Dermomasaż to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciąganiem skóry i rolowaniem ruchomymi rolkami. W wyniku zabiegu następuje likwidacja cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz zmniejszenie obrzęków w efekcie stymulacji mikrokrążenia. Zabieg jest nieinwazyjny, wspomaga naturalne procesy biochemiczne zachodzące w organizmie, w efekcie uzyskujemy modelowanie ciała, redukcję tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu, ujędrnienie, wspomaganie drenażu limfatycznego, poprawę ukrwienia i odżywienia skóry, zwiększenie elastyczności skóry, pobudzenie lipolizy.

Liposukcja kawitacyjna lub fale radiowe lub dermomasaż- jedna partia- 90zł

Liposukcja kawitacyjna lub fale radiowe + dermomasaż 120zł

Liposukcja kawitacyjna+ fale radiowe+ dermomasaż- 150zł

Liposukcja kawitacyjna+ fale radiowe+ dermomasaż- dwie partie 220zł

THERMOGENIQUE- termogeniczny zabieg wyszczuplający sylwetkę

Intensywnie wyszczuplający zabieg termogeniczny, podczas którego wykonujemy peeling, nakładamy amupłkę wyszczuplacjącą, żel intensywnie rozgrzewający oraz robimy masaż ciała- spektakularny efekt wyszczuplenia widoczny jest bezpośrednio po zabiegu- utrata centymetrów w obwodach, wyszczuplenie sylwetki, zmniejszenie obrzęków, oczyszczenie organizmu z toksyn, uczucie lekkich nóg, redukcja cellulitu, wygładzenie skóry, jędrne ciało.

Brzuch+ boczki- 150zł

Łydki+ uda+ pośladki- 150zł

Łydki+ uda+ pośladki+ brzuch+ boczki- 220zł

Łydki+ uda+ pośladki+ brzuch+ boczki+ ręce- 250zł

BODY LIPOLYSIS THERAPY MD

Body Lipolysis Therapy MD innowacyjna terapia lipolysis-like to nieinwazyjna alternatywa dla lipolizy. Wykorzystuje przełomową technologię do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem; głównymi składnikami są VECTICELL Lipolysis- elastyczne nośniki z zamkniętymi trzema synergistycznie działającymi substancjami L-karnityną, kofeiną oraz stosowanym dotychczas tylko w lipolizie iniekcyjnej deoksycholanem sodu, VECTICELL Capsaicin – łączy w sobie termoaktywną kapsaicynę w połączeniu z kofeiną, przyspieszającą efekt spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki elastycznym nośnikom substancje aktywne szybko i skutecznie docierają do skóry właściwej i tkanki tłuszczowej, gdzie stopniowo uwalniają się działając przed kilka godzin. Kuracja zapewnia: zmniejszenie grubości tkanki tłuszczowej, znaczącą redukcję cellulitu, stymulację mikrokrążenia, pobudzenie mechanizmu spalania tkanki tłuszczowej, poprawę elastyczności i jędrności skóry. 

Jedna partia body lipolysis therapy- 180zł

Jedna partia body lipolysis therapy+ roller- 220zł

Dwie partie body lipolysis therapy- 230zł

Dwie partie body lipolysis therapy+ roller- 280zł

  

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.
RALPH WALDO EMERSON