OCZYSZCZANIE WODOROWE AQUASURE H2

Oczyszczanie wodorowe polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną, wykazuje on właściwości przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki tlenowe. Hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany jest pod wysokiem ciśnieniem wody, dzięki czemu pozwala osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Podczas zabiegu do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze w postaci serum typu premium, efekt peelingu potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomaist działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie C i aloesowi. Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi, rozpoczynając proces przebudowy włokien kolagenu i elastyny.

Oczyszczanie wodorowe+ hydropeeling.

Oczyszczanie wodorowe+ hydropeeling+ infuzja jonowa.

Oczyszczanie wodorowe+ hydropeeling+ infuzja jonowa+ lifting MCS.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja głęboko oczyszcza skórę, spłyca rozszerzone pory, wygładza drobne zmarszczki, likwiduje przebarwienia, przywraca prawidłową fizjologię skóry- zmniejsza wydzielanie sebum i pobudza skórę do produkcji kolagenu, polecana jest jako zabieg odświeżający, natychmiastowo poprawiający kondycję i wygląd skóry.

Mikrodermabrazja+ mezoterapia bezigłowa+ serum+ maska.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny polega na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków, usuwa z naskórka martwe komórki, dokładnie czyści pory i niszczy występujące na skórze bakterie. Wibracje usprawniają przepływ krwi i limfy, co zapewnia dotlenienie i pobudzenie odbudowy skóry.

Peeling kawitacyjny+ mezoterapia bezigłowa+ serum+ maska.

Laserowy peeling węglowy black doll

Podczas zabiegu drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności, zagłębienia oraz pory i absorbują energię światła laserowego. Połączenie efektów fotoablacji zewnętrznej warstwy naskórka wraz z jego niedoskonałościami oraz fototermolizy powodują oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, zmniejszenie stanów zapalnych, stymulację komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum, skóra po zabiegu jest oczyszczona, gładka i promienna.

Laserowy peeling węglowy cała twarz.

 

 

Każdy człowiek jest innym kwiatem w ogrodzie wszechświata. Dlatego emanuje sobie tylko właściwym pięknem.
Aldona Różanek