Fotoodmładzanie laserowe

Fotoodmładzanie w kompleksowy sposób redukuje oznaki starzenia się   skóry: utratę jędrności, drobne zmarszczki, przebarwienia, plamy posłoneczne, rozszerzone naczynka, zaczerwienienia. Powierzchnia poddana zabiegowi zostaje naświetlona krótkimi impulsami światła, zamienia ona hemoglobinę- zaczerwienienia, melaninę- przebarwienia na energię cieplną, która niszczy uszkodzone fotostarzeniem komórki, a te położone głębiej pobudza do wytwarzania kolagenu, kompleksowo odmładzając skórę.

Laserowe usuwanie owłosienia VECTUS

Pozwala to na szybką i trwałą depilację dużych powierzchni ciała, przy jednoczesnym wyeliminowaniu dyskomfortu pacjenta i radykalnym skróceniu czasu oddziaływania cieplnego wiązki laserowej. Laser diodowy to innowacyjna technologia uznawana za najmocniejszą i najskuteczniejszą na świecie w trwałym usuwaniu owłosienia.

Laserowe zamykanie naczyń

Zabieg polega na oddziaływaniu lasera na naczynia za pomocą światła, emitowana wówczas energia świetlna jest pochłaniana przez hemoglobinę i zamieniana na ciepło, podnosząc jednocześnie temperaturę krwi, następuje  koagulacja i uszkodzenie ściany naczynka oraz usunięcie go z organizmu. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry- staje się ona grubsza, bardziej zwarta, dzięki czemu naczynia krwionośne nie prześwitują.

Laserowe usuwanie przebarwień, rumienia

Zabiegi laserowe IPL w efektywny sposób redukują przebarwienia, ostudę, plamy posłoneczne i wątrobowe. Pochłonięte przez melaninę światło IPL zamienia się w energię cieplną, skutkiem procesu jest rozpad cząsteczek pigmantu, których pozostałości zostają usunięte przez organizm.

Laserowe usuwanie tatuażu, makijażu permanentnego

Laser ND-YAG usuwa tatuaż poprzez emisję bardzo krótkich impulsów światła, które są pochłaniane przez barwnik tatuażu, po absorpcji dochodzi do rozerwania barwnika na bardzo drobne fragmenty, które są usuwane przez układ immunologiczny skóry.

 

 

 

Piękna kobieta posiada tyle rozumu, że można jej wszystko powiedzieć i o niczym z nią nie rozmawiać.
KARL KRAUS