Usuwanie przebarwień

Zabiegi laserowe IPL w efektywny sposób redukują przebarwienia, ostudę, plamy posłoneczne i wątrobowe. Pochłonięte przez melaninę światło IPL zamienia się w energię cieplną, skutkiem procesu jest rozpad cząsteczek pigmentu, których pozostałości zostają usunięte przez organizm.

Zamykanie naczyń, usuwanie rumienia

Polega na naświetlaniu zmiany, emitowana wówczas energia świetlna jest pochłaniana przez hemoglobinę i zamieniana na ciepło, podnosząc jednocześnie temperaturę krwi, następuje koagulacja i uszkodzenie ściany naczynka oraz usunięcie go z organizmu. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry- staje się ona grubsza, bardziej zwarta, dzięki czemu naczynia krwionośne nie prześwitują, a rumień staje się mniej widoczny.

Leczenie trądziku

Światło IPL oddziałuje na metabolit bakterii Acne, odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych, metabolit ten- porfiryny pod wpływem ciepła, przyczynia się do powstania reaktywnych anionów tlenu, beztlenowe bakterie Acne giną pod wpływem tych oksyanionów. W konsekwencji możemy zaobserwować wyciszenie istniejących i zmniejszenie powstawania nowych zmian.

Zabiegi IPL

usuwanie przebarwień, naczyń, rumienia:

Policzki, nos i broda- 150zł
Cała twarz- 180zł

  

Piękna kobieta posiada tyle rozumu, że można jej wszystko powiedzieć i o niczym z nią nie rozmawiać.
KARL KRAUS