Osocze bogatopłytkowe PRP

 W zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego płytki krwi bardzo szybko uwalniają duże stężenia czynników wzrostu, które stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Zabieg z wykorzystaniem osocza pomaga poprawić jędrność skóry, wygładzić drobne zmarszczki, poprawić nawilżenie, koloryt oraz zminimalizować oznaki starzenia się. 

Fibryna bogatopłytkowa I-PRF

Fibryna również pozyskiwana jest z krwi, lecz uzyskujemy ją podczas odpowiedniej procedury odwirowania i izolowania- płytki krwi zamknięte w trójwymiarowej strukturze są aktywowane w dłuższym czasie. Powoli uwalniane czynniki wzrostu dłużej stymulują proces naprawczy, dzięki czemu uzyskujemy dużo silniejsze efekty regenerujące. Fibryna świetnie sprawdzi się w przypadku zmarszczek, bruzd czy kurzych łapek oraz skóry z delikatnymi ubytkami.

Wypełniacz autologiczny ATR Plasma Filler

 Wypełnianie skóry za pomocą ATR to innowacyjny zabieg z wykorzystaniem naturalnego i przyjaznego dla organizmu materiału, pochodzącego z osocza krwi. Pozyskany materiał umieszczany jest w specjalnym urządzeniu, w którym pod wpływem temperatury dochodzi do zmiany konsystencji, czyli koagulacji białek do postaci żelu. Tak powstaje naturalny wypełniacz, który przywraca skórze objętość, redukuje zmarszczki i niweluje niedoskonałości na wiele miesięcy. Jest to w pełni naturalny i bezpieczny preparat, który eliminuje ryzyko alergii lub odrzucenia przez organizm. Zabiegi wypełnienia z wykorzystaniem ATR przeznaczone są dla osób, które chcą uzyskać naturalne efekty wypełnienia zmarszczek, bruzd nosowo- wargowych, poprawy gęstości skóry, redukcję cieni pod oczami, przywrócenia owalu twarzy.

 

 

 

Czy dlatego coś jest piękne, że się podoba, czy się podoba, że jest piękne?
ŚWIĘTY AUGUSTYN