BLOOMEA® 

Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea to zabieg bazujący na trzech podstawowych działaniach ukrytych pod skrótem technologii TRIO M.M.L., czyli Makroeksfoliacji, Mikroprądów i Luminoterapii.

Makroeksfoliacja doprowadza do podwójnego złuszczenia: powierzchniowego i wewnątrztkankowego; powierzchniowo dochodzi do bardzo równomiernego złuszczenia za pomocą wyciągu z liści agawy, którym pokryte są głowice zabiegowe o 3 poziomach intensywności. Wewnątrztkankowo za pomocą generowanych przez urządzenie mikroprądów doprowadzamy do zjawiska tzw. wtórnej keratynizacji naskórka, czas namnażania naskórka skraca się z ok 28 dni do 7 dni.

Mikroprądy występujące w urządzeniu Bloomea mają powinowactwo do wody- dochodzi do „podgrzania” włókien kolagenowych na poziomie skóry właściwej, podgrzanie to determinuje rozpoczęcie procesu tworzenia nowych włókien i skrócenie włókien kolagenowych, dzięki czemu osiągamy efekt liftingujący.

Luminoterapia 633nm; podczerwień generowana przez urządzenie w trakcie całej procedury zabiegowej ma powinowactwo do poziomu skóry właściwej przyśpieszając procesy namnażania kolagenu i elastyny co wpływa pozytywnie na końcowy efekt liftu.  Zabieg wykonujemy w celu ujędrnienia skóry, wypłycenia zmarszczek oraz bruzd, intensywnej regeneracji skóry, rozjaśnienia przebarwień, usunięcia blizn potrądzikowych i rozstępów (zabieg również na blizny u dzieci- możliwość wykonania od 12 roku życia).

Bloomea zabieg twarzy- 300zł

Bloomea zabieg twarzy, szyji i dekoltu- 400zł

Bloomea zabieg na rozstępy- 250zł

Bloomea pojedyncza blizna- 200zł

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa polega na śródskórnym podaniu dawek substancji np. nieusieciowanego kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów, składników silnie regenerujących. Po zabiegu mezoterapii następuje znaczna poprawa gęstości skóry, głębokie nawilżenie, redukcja zmarszczek oraz poprawa owalu twarzy, skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd. 

CYTOCARE

Preparat intensywnie nawadniający głębokie warstwy skóry. Kompleksowo odżywia i zapewnia promienny blask skóry. Redukuje powierzchowne zmarszczki, poprawia strukturę skóry i pobudza skórę właściwą do odnowy. Utrzymuje biologiczną równowagę skóry, hamuje proces starzenia, nawadnia, regeneruje, poprawia elastyczność i kondycję skóry. Zabieg polecany jest jako profilaktyka anty- aging, skóra po zabiegu jest nawilżona, odżywiona i promienna.

CYTOCARE- twarz- 300zł

CYTOCARE- twarz, szyja dekolt- 400zł

SUNEKOS 200

To innowacja wśród preparatów kwasu hialuronowego, jest on połączony z silnym zespołem aminokwasków, które wspólnie z HA oddziałują na wewnętrzne struktury skóry pobudzając ją do intensywnej regeneracji. Zabiegi z użyciem Sunekos 200 mają na celu skuteczne wygładzenie i wyrównanie zmarszczek, odświeżenie objętości twarzy oraz rewelacyjnie radzą sobie z zniwelowaniem cieni pod oczami. Działa przeciwstarzeniowo, poprawia teksturę i elastyczność skóry, redukuje zmarszczki i linie mimiczne, głęboko nawadnia skórę i przywraca promienny wygląd.

SUNEKOS- twarz 550zł

SUNEKOS- twarz, szyja, dekolt- 650zł

AQUASHINE

To wyjątkowy produkt o działaniu przeciwstarzeniowym, rekomendowany w terapii likwidacji zmarszczek oraz rewitalizacji zmęczonej, wysuszonej skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk. Produkt intensywnie nawilża i regeneruje skórę, przyspieszając procesy metaboliczne. Napina i ujędrnia skórę, głęboko ją nawilżając i nawadniając. Jest przeznaczony dla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, lecz nie potrzebują wypełniacza. Aquashine regeneruje zmęczoną i przesuszoną skórę, maksymalizując proliferację komórkową, redukuje problemy skórne, drobne zmarszczki, a dzięki tworzeniu nowych komórek skóry poprawia jej elastyczność; rekomendowany w celu osiągnięcia efektu ,,subtelnej rewolucji”.

AQUASHINE BTX

To produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej skóry twarzy, szyi i dekoltu. Główną jego zaletą jest wielopoziomowe działanie: stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powoduje wygładzenie skóry. Preparat pomaga rozluźnić włókna mięśniowe w skórze oraz włókna mięśni mimicznych, które są zintegrowane ze skórą. Odbudowuje i regeneruje skórę poprzez stymulujące peptydy, które aktywnie regenerują i wypełniają przestrzeń międzykomórkową, poprawiając strukturę. Kwas hialuronowy występujący w dwóch wielocząsteczkowych postaciach, zapewnia szybkie nawilżenie skóry i przenikanie peptydów, czyli kompleksową rewitalizację skóry. 

AQUASHINE, AQUASHINE BTX – twarz 600zł

AQUASHINE, AQUASHINE BTX – twarz, szyja dekolt- 700zł

  

Piękno: to, czego się nie chce zmieniać.