Ejal40 

To bio-rewitalizujący produkt, przywracający fizjologiczne funkcje skóry i poprawiający jej zagęszczenie poprzez przebudowę macierzy zewnątrzkomórkowej, dzięki stymulacji fibroblastów i tworzeniu nowych włókien kolagenu i elastyny. Przeciwdziała naturalnej utracie kwasu hialuronowego , do której dochodzi w wyniku procesu starzenia. Ejal 40 rewitalizuje odwodnioną i zniszczoną skórę, wzmacnia macierz zewnątrzkomórkową, poprawia napięcie, elastyczność i kontur twarzy. Odpowiada za utrzymanie prawidłowego nawilżenia, turgoru i napięcia, zapewnienie odpowiednich odstępów w macierzy pozakomórkowej ECM, wpływa na różnicowanie komórek i angiogenezę, zwiększa ruchliwość komórek i ich migrację, pobudza profilerację fibroblastów, indukuje syntezę endogennego HA, kolagenu, elastyny, chroni komórki przed wolnymi rodnikami i pełni funkcję immunoregulujące.

PROFHILO – molekuła młodości

Preparat Profhilo® składa się z opatentowanych Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry. Preparat ten gwarantuje najwyższe z dostępnych na świecie stężeń substancji czynnej bo aż 64mg. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjna koncepcja zabiegów odmładzających, które likwidują wiotkość skóry. Profhilo® to molekuła młodości, przebudowująca i przywracająca utracone przez lata parametry skóry. Efekty zabiegu to przywrócenie owalu twarzy, neutralizacja chomiczków i wysmuklenie rysów twarzy, napięcie skóry i nadanie jej sprężystości, wygładzenie zmarszczek. Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku. W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonania zabiegu przypominającego.

Nucleofill

To preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry opierającej się na liftingu, działaniu antyoksydacyjnemu oraz intensywnym nawilżeniu głębokich warstw skóry. Metoda oparta na działaniu polinukleotydów opiera się na trzech mechanizmach: pobudzeniu receptorów na fibroblastach – proces aktywuje syntezę kolagenu typu I oraz elastyny zapewniając zagęszczenie skóry oraz efekt liftingujący; dodatkowo indukowany zostaje proces przekształcania fibroblastów w miofibroblasty, walce ze stresem oksydacyjnym – aktywne metabolity wiążą wolne rodniki w pierścienie aromatyczne działając antyoksydacyjnie, głębokim nawodnieniu tkanek – aktywne polinukleotydy wiążą wodę
i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Electri 1,5%

Preparat posiada unikalną formułę łączącą stężenie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu, które zapewniają szybką widoczną poprawę, nawilżenie i rozświetlenie skóry. 

Zabieg z preparatem ELECTRI 1,5 % szczególnie polecamy do rewitalizacji oka. Skutecznie redukuje cienie pod oczami, redukuje przebarwienia, odżywia skórę, niweluje płytkie zmarszczki, rozświetla cerę.

Xela Rederm- twarz, szyja, dekolt.

Electri- okolice oczu.

 

 

Piękno: to, czego się nie chce zmieniać.