Lifting rzęs z laminacją

Dzięki innowacyjnemu zabiegowi lamincji rzęs uzyskujemy efekt ułożenia, podkręcenia i przyciemnienia rzęs, a dodatkowo podczas zabiegu rzęsy są pielęgnowane. W procedurze zabiegowej zostały zastosowane składniki najwyższej jakości, gwarantuje on niesamowity rezultat potwierdzony badaniami klinicznymi. Po wykonaniu serii zabiegów rzęsy stają się grubsze oraz odbudowana zostaje ich struktura.

Laminacja brwi

Jest to zabieg podkreślający nasze brwi, który daje spektakularne efekty. Włoski odpowiednio ułożone będą utrzymywać swą pozycję przez najbliższe tygodnie, nawet te które rosną w dół. Brwi będą wyglądały na gęstsze i bardziej lśniące. W dużej szczególności zabieg dedykowany jest osobom, które posiadają gruby włos, ciężki do ułożenia i przede wszystkim niesforny. Dzięki laminacji brwi, wykonywanie makijażu brwi w domu stanie się znacznie łatwiejsze lub zbędne. Jeśli jesteś posiadaczką bardzo gęstych brwi, po zabiegu laminacji wystarczy, że przeczeszesz je szczoteczką, a one pozostaną na swoim miejscu.

Henna pudrowa

To zabieg stylizacji brwi dla wymagających klientek dopasowany do ich indywidulnych potrzeb. W przeciwieństwie do tradycyjnej henny (farbki) pudrowa stylizacja ma za zadanie nie tylko zafarbować, ale również pielęgnować i odżywić skórę i włoski oraz nadać odpowiedni kształt brwi. Utrzymuje się znacznie dłużej od tradycyjnej henny.

Przedłużanie rzęs

Jest najbardziej popularną usługą, z której korzystają kobiety. Długie, zalotnie podkręcone rzęsy są zdecydowanym atutem kobiecości, a dzięki nim spojrzenie staje się czarujące. Dodatkową zaletą posiadania sztucznych rzęs jest zaoszczędzony czas, nie trzeba marnować czasu na codzienne malowanie rzęs, które i tak często nie daje spektakularnych efektów, a tusze do rzęs w ciągu dnia rozmazują się oraz osypują co nie wygląda estetycznie. Posiadając przedłużone rzęsy, wstając z łóżka ma się już idealnie podkreślone oczy, przy których nie trzeba spędzać kilkunastu minut by doprowadzić makijaż do ładu.

 

 

 

Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.
DAN BROWN