Mezoterapia mikroigłowa

Polega na mechanicznej stymulacji skóry- podczas zabiegu przy pomocy dermapena  wykonujemy tysiące mikronakłuć, które pobudzają skórę do regeneracji, a tym samym zwiększenia ilości kolagenu, zagęszczenia struktury skóry i zwiększenia jej jędrności. W trakcie zabiegu wprowadzamy w skórę odpowiednio dobrane składniki aktywne, które intensywnie stymulują i pomagają skutecznie walczyć ze starzeniem się; zmarszczkami, utratą jędrności, trądzikiem, bliznami, przebarwieniami.

Mezoterapia igłowa

Polega na śródskórnym podaniu nawilżającego koktajlu z kwasu hialuronowego, witamin, aminkwasów, składników silnie regenerujących bezpośrednio w miejsca, które tego potrzebują. Po zabiegu mezoterapii następuje znaczna poprawa jakości skóry, głębokie nawilżenie, redukcja drobnych zmarszczek oraz poprawa kondycji skóry. Dzięki mezoterapii odwracamy skutki starzenia się skóry oraz działamy profilaktycznie przeciwstarzeniowo.

Stymulatory tkankowe

To preparaty służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry- fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają efekt nawilżenia, poprawy jędrności i gęstości skóry, Odbudowują naturalną objętość twarzy bez zmiany jej rysów, przywracają skórze jędrność sprężystość. Stymulatory wykorzystujemy w terapiach przeciwstarzeniowych, a także jako profilaktyka antyaging; stosując zabiegi z stymulatorami tkankowych nasza skóra zawsze będzie w dobrej kondycji. Częstotliwość to 2-3 zabiegi w odstępach 3-4 tygodnie, efekty utrzymują się do roku od zakończenia serii zabiegowej, po pół roku można wykonać zabieg przypominający w celu wzmocnienia efektu. Wyróżniamy trzy rodzaje stymulatorów:

Soft czyli najdelikatniejsze, dedykowane okolicom oczu, ust i czoła, tam gdzie skóra jest najdelikatniejsza. Działają nawilżająco, regenerująco, spłycają drobne zmarszczki, redukują cienie pod oczami, przywracają skórze młody, piękny wygląd.

Medium czyli średniointensywne, stosowane w środkowej części twarzy czyli w okolice policzków, bruzd nosowo-wargowych, marionetek czy linii żuchwy,
odbudowują utraconą z wiekiem objętość, przywracają odpowiedni poziom nawilżenia oraz stymulują do powstawania kolagenu, a tym samym poprawy jędrności i napięcia skóry.

Strong czyli najmocniejsze stymulatory, dedykowane środkowej i dolnej części twarzy, przywracają odpowiedni owal twarzy, odbudowują ubytki powstałe w skórze na skutek procesu starzenia się, intensywnie regenerują i nawilżają. Dają delikatny efekt volumetryczny, ale nie zmieniają rysów twarzy.

Kwas hialuronowy; wypełnianie zmarszczek, modelowanie ust, volumetria

Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny- jest podstawowym składnikiem skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Niestety wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość. Kwas hialuronowy podany bezpośrednio do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilża skórę, wypełnia zmarszczki, nadaje objętość, modeluje usta, poprawia kontur twarzy, pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry. Czas utrzymywania w skórze to od 12- 24 miesięcy.

Plazma

Zabieg z wykorzystaniem plazmy to niezwykle skuteczna, mało inwazyjna technologia, dzięki której możemy usunąć blizny, zredukować nadmiar skóry  powieki górnej i dolnej oraz usunąć łagodne zmiany skórne. Zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające tkanki; selektywnie usuwamy niepotrzebny nadmiar skóry bez naruszenia i nagrzewania tkanek otaczających, dodatkowo uruchamiamy procesy naturalnego mechanizmu regeneracji i odbudowy skóry. Dzięki temu bezpośrednio po pierwszym zabiegu widoczny jest efekt uniesienia powieki, a wraz z upływem czasu skóra zostaje przebudowana; jest jędrniejsza, gęstsza i bardziej napięta.

 

 

 

Każdy człowiek jest innym kwiatem w ogrodzie wszechświata. Dlatego emanuje sobie tylko właściwym pięknem.
Aldona Różanek